Ore ga Ojousama Gakkou ni -Shomin Sample- Toshite Gets♥Sareta Ken – odcinek 3

 shomin sample3_

Kimito nadal cieszy się sławą i zainteresowaniem otoczenia, jednak okazuje się to dosyć uciążliwe – w sumie cokolwiek by nie zrobił, śledzą go dziesiątki oczu, przyglądające się każdemu jego ruchowi. Chwilę wytchnienia może znaleźć jedynie w parku, ale tam czeka go kolejne dziwo natury. Jakiś dzieciak maże pisakiem po jednym z posągów. I jakby to nie wystarczyło, w trakcie tejże czynności, przeprowadzanej prawie że w transie, zaczyna się rozbierać! Do majtek. Bohater, nie namyślając się wiele, próbuje coś z tym fantem zrobić, ale w obliczu zbliżających się uczennic w popłochu zabiera małą do swojego pokoju, by nie wzięto go znów za zboczeńca jakiegoś.

shomin sample3_2

Od razu oszczędzę podejrzeń bohatera o niecne zamiary – toto małe loli, Hakua Shidome, ma, jak się okazuje, lat czternaście. Jest geniuszem i generalnie jest traktowane jak małe dziecko przez całe swoje otoczenie – i takoż się zachowuje, gdy nie wpada w naukowo-twórczy trans. Nie umie się ubrać, nie je niczego innego niż zaplanowało sobie na tydzień i nigdzie nie wychodzi ze swojego laboratorium. Tym bardziej więc bohater, niewiedzący nic o tych „przypadłościach” i traktujący je, normalnie robi na Hakui piorunujące wrażenie. I nie mniejsze na pokojówkach obsługujących dotychczas panienkę. W odcinku pojawia się jeszcze jedna nowa postać, Karen Jinryo, z jakiegoś powodu pałająca żądzą mordu i pragnąca posiekać bohatera na kawałki… Co skutkuje długą, rozbudowaną i poszerzoną o alegorie rajskie sceną fanserwiśną.

shomin sample3_4

Podsumowując, pominąwszy loli-fanserwis, który naprawdę, ale to naprawdę, co widać, był zrobiony pod fanów tego typu zagrywek, reszta humoru bieliźnianego z jakiegoś powodu przywodzi mi na myśl raczej Seitokai Yakuindomo. A to, plus normalna dawka nienachalnego humoru, może być dobrym połączeniem.

shomin sample 3_3

Oby tylko loli się już więcej nie rozbierała…

Leave a comment for: "Ore ga Ojousama Gakkou ni -Shomin Sample- Toshite Gets♥Sareta Ken – odcinek 3"

Tag Cloud