Satsuriku no Tenshi – odcinek 3

Poznajcie Edwarda „Eddiego” Masona, nieletniego grabarza po uszy zakochanego w Rachel.

 

Wyobraźcie sobie najbardziej ckliwy romans, gdzie dwójka facetów wygłasza piękne mowy, aby zdobyć serce ukochanej. Od wyznania miłości po obietnicę zapewnienia komfortu i przyjemności łóżkowych. A teraz zmieńcie zapewnienia o miłości na zapewnienia o pozbawieniu życia… Tak, trzeci odcinek Satsuriku no Tenshi to dwadzieścia minut rywalizacji o to, któremu z facetów będzie dane zabić Rachel.

Kiedy dziewoja dokonuj wyboru swojego ukochanego zabójcy, przegrany szybko dostaje kosę w plecy od Zacka, po czym para gołąbków rusza na piętro wyżej, gdzie czeka na nich tym razem scenografia więzienna. Niech zgadnę – czeka na nich także kolejny wariat, który będzie próbował zabić Rachel, a któremu Zack kosą uszkodzi wystarczająco dużo narządów, by doprowadzić do zgonu, po czym bohaterowie znowu ruszą na wyższe piętro.

Satsuriku no Tenshi nie prezentuje sobą nic godnego uwagi. Postaci są nijakie, wydarzenia schematyczne, a kreowany klimat grozy bardziej budzi politowanie niż przyprawia o ciarki. Szkoda czasu na tę serię, ale decyzja należy do każdego z osobna.

Leave a comment for: "Satsuriku no Tenshi – odcinek 3"

Tag Cloud