Stand my Heroes – Piece of Truth – odcinek 2

Jak mogłam tego wcześniej nie zauważyć: kolorowy bizon, to bizon do zdobycia, brązowy bizon, to bizon w podstawowym wyposażeniu! Proszę spojrzeć:

Podstawowe wyposażenie:

Dwupak do obłaskawienia z tego odcinka:

Pamiętacie bizona, którego bohaterka zdobywała w pierwszym odcinku? No więc, jako że już go zdobyła, to w drugim on nie występuje. Jego miejsce zajmują granatowowłosy oraz zielonowłosy – to ich będzie musiała Rei przekonać do siebi… znaczy, do dołączenia do STAND-u. W dotarciu do nowych bizonów pomaga jej znany już nam czerwonowłosy, który wydaje się takim mącicielem, wiedzącym wszystko o wszystkich i asystującym bohaterce, żeby czyniła jakieś postępy. On oraz granatowo- i zielonowłosy należą do grupy Revel, zrzeszającej tylko ważne bizony, śmietankę śmietanki.

Ten odcinek zbudowany jest podobnie, jak poprzedni. Na początku prezentowane są drobne interakcje bohaterki z bizoniną: tu zaprosi któregoś do STAND-u, tam innego stuknie szklanką i przeprosi, jeszcze innemu będzie prawić komplementy, bo jest przecież taki miły. Granatowowłosy bez powodu fuczy na nią od samego początku, nie chce nawet wysłuchać do końca i proponuje, żeby bohaterka udowodniła swoją odporność na środki odurzające, podając jej wodę z jakąś tabletką. Z zielonowłosym je kolację w restauracji, potem lody na ławce, prawi mu komplementy, a on jej – nikt przy zdrowych zmysłach nie zapamięta, o czym oni tam sobie dokładnie kadzili. Pod koniec zaś ponownie wrzucona jest jakaś mała akcja z nieprzyjemnymi osobnikami, których trzeba pokonać, przebłyski jakiejś bizoniej traumy, po czym oczywiście następuje pełne zadzierzgnięcie więzi między główną bohaterką a tegotygodniową bizoniną (przypominam: granatowo-zielony dwupak). Jednego zrozumiała, on zrozumiał ją, drugiemu obandażowała rękę, on poczuł wdzięczność – są jej. Czy to oznacza, że w następnym odcinku już ich nie będzie?

Pojawiła się animacja openingu z przeglądem statycznej bizoniny, a w tle odcinka częściej słychać było jakąś niemrawą muzyczkę, jednak poziom nijakości i nudy został zachowany pod każdym względem.

Leave a comment for: "Stand my Heroes – Piece of Truth – odcinek 2"

Tag Cloud