Ishuzoku Reviewers – odcinek 3

Czas na kolejny wieczór pełen wrażeń. Tym razem nasi bohaterowie będą odkrywać nowe doznania, a podpowiedź znajdziecie w kadrze wyżej!

Pub to nie tylko miejsce rozrywki, ale także wymiany wielu ciekawych opinii. Po jednej z nich, dotyczącej zrozumienia płci żeńskiej w sprawach łóżkowych, Stunk postanawia wraz z ekipą przejść do czynów. Wybierają się do przybytku oferującego…

Tymczasową zmianę płci! Magiczny eliksir sprawia, że panowie zmieniają się w panie. Jest też rzecz jasna odwrotna możliwość. Po chwili dzieją się cuda i można nacieszyć się nowym ciałem, głosem i możliwościami!

Mam jednak złą wiadomość dla wszystkich, którzy fakt ten chcieliby wykorzystać do niecnych celów poza burdelikiem – wyjść nie można aż do momentu, kiedy eliksir przestanie działać.

Nic jednak straconego, nie będzie czasu, żeby się nudzić! Oprócz zmiany płci, przybytek oferuje rzecz jasna możliwość odbycia stosunku z wybraną panią lub panem. Szybki przegląd katalogów i ekipa oddaje się niezwykłym doznaniom. Po drodze dostajemy też masę informacji na temat sukubów, inkubów i możliwości do wyboru… Gusta jak zwykle się różnią, a gwiazdą wieczoru po raz kolejny zostaje Crimvael, którego zainteresowania i ciekawość świata wprawiają w osłupienie wszystkich naokoło.

Można by pomyśleć, że tytuł ten ma tylko jeden cel – pokazać erotyczne sceny. Rzeczywistość udowadnia, że jest zupełnie inaczej. Wykreowano świetne, komediowe postaci, które nie są w żadnym razem żałosnymi napaleńcami. Doskonale wypadają także pracownice w przybytkach rozpusty – są zadowolone z pracy, napalone i ciekawe doznań, nie przywołują na myśl żadnych negatywnych skojarzeń. Sama „akcja” jest tak skonstruowana, że po prostu bawi i zadziwia, a wielu zapewne odkryje fetysze, o jakich jeszcze nie słyszało. Wykorzystanie barwnej obsady jest naprawdę dobre, a recenzje wystawione przez zaangażowanych niezwykle przekonujące. Co więcej, nie brakuje nowych i świeżych pomysłów, przez co seria nie staje się nudna i schematyczna. Cóż mogę powiedzieć? Polecam wszystkim, którym tematyka i erotyczne sceny nie przeszkadzają.

Leave a comment for: "Ishuzoku Reviewers – odcinek 3"

Tag Cloud