Ochikobore Fruit Tart – odcinek 3

Dziewczęta mają już opracowaną choreografię do piosenki i są zwarte i gotowe do występu, po czym okazuje się, że najpierw to muszą pomóc w organizacji koncertu gwiazdy, przed którą występują. To znaczy kierować tłumy ludzi do gadżetów i pilnować kolejki. W międzyczasie Ino znów fangirluje na punkcie Roko, po czym następuje licytacja, która dziewczyna ma dziwniejsze nocne przyzwyczajenia.

 

Po skończonym zaganianiu tłumów do dziewcząt przychodzi Riri Higashi, producent Cat Productions, odwieczna rywalka Hoho-san i przyprowadza ze sobą coś małego z serduszkami w oczach. Małe zwie się Midori Hemo, wygrała eliminacje i ma za zadanie obserwować i uczyć się o pracy… idola? Po czym bardzo szybko ucieka w momencie, gdy Ino próbuje z nią wejść w interakcję.

 

Następnie dziewczęta w trakcie przebierania toczą kolejną dyskusje, tym razem o bieliźnie, oraz poznają gwiazdę. Czyli siostrę Roko, Chiki, notabene młodszą od niej, o którą ta jest zazdrosna ze względu na popularność oraz wzrost. A która to jak się okazuje uwielbia starszą siostrę dręczyć. Po czym w końcu występują przed prawdziwą, żywą publicznością.

 

Dobra, jakość grafiki nadal utrzymuje się na stałym poziomie, nawet jeśli wyraźnie widać, że jest sporo scen SD lub bardzo uproszczonych, a w trakcie piosenki umiejętnym powstawianiu dynamicznych acz nieruchomych planszy przerywających animację ruchów. Całość sprawia przyjemne dla oka wrażenie, nie epatując nadmiernie fanserwisem, a raczej bawiąc się konwencją.

 

 

Co do fabuły to jak widać już można ustalić, co jest tematem przewodnim serii i jak na razie twardo się tego twórcy trzymają. Teoretycznie wkraczanie przez nieznany zespół na drogę kariery, walka o zaistnienie – a tak naprawdę urocze dziewczynki robiące urocze rzeczy z odrobiną fanserwisu. W sam raz, żeby odpocząć co tydzień przy seansie.

Leave a comment for: "Ochikobore Fruit Tart – odcinek 3"

Tag Cloud