Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai – odcinek 1

[HorribleSubs] Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai - 01 [720p].mkv_snapshot_00.53_[2015.10.11_21.33.04]

To już jest koniec.

Ajjjj… jakie to jest… nijakie. Poważnie, adaptacje light novel albo robią się coraz gorsze, albo wszystkie te śmieciowe powieści, które cokolwiek sobą reprezentowały, już zekranizowano i teraz pozostało nam podziwianie przeciętnych lub gorszych reklam rozciągniętych na kilkanaście odcinków i więcej.

Oryginalność? Jest! Główny bohater uczy się w szkole ANTYmagicznej! Oczywiście jest na samym dole listy osiągnięć i należy do najgorszego klubu… przepraszam, najgorszej drużyny wannabe inkwizytorów. Którzy, jak to inkwizytorzy, polują na wiedźmy. Wszyscy, tylko nie główny bohater, bo on i jego koleżanki z zespołu to grupa nieudaczników.

Nic by się w ich niedoli nie zmieniło, gdyby nie zdegradowana do rangi uczennicy inkwizytorka, odgórnie skierowana do tej zgrai niekompetentnych gamoni. Oj, nie obędzie się od przypadkowych kontaktów na linii biust – główny bohater, demonów przeszłości, dylematów moralnych…

I to byłoby dobre połączenie. I to by mogło być ciekawe. Gdyby nie było takie samo, jak wszystkie inne adaptacje przeciętnych i gorszych light novel.

Leave a comment for: "Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai – odcinek 1"

Tag Cloud